060 | ZLOMKY
SUKDOLÁK Pavel (1925)
- starting price: 6 000 CZK
- hammer price: 14 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Pastel na papíře, 57,5 x 49,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Pavel Sukdolák.